kamera gizli fiyaatları

Gizli Kamera Satış Sitesi


Internet site ile alakalı Açıklama ve tanıtım mesajı : Gizli kamera satın almayı planlayan herkesi, adresine davet ediyoruz. Kalem görüntülü kamera ve ses kayıt cihazını bıraktığınız ortamdaki ses ve görüntüleri veya bulunduğunuz ortamdaki ses ve görüntüleri hiçkimsenin farkında olmadan kayıt etmenizi ve computer ye aktarabilmenizi sağlar.Dışardan kesinlikle bir kayıt cihazı olduğu anlaşılmamaktadır.


Her geçen gün farklı bir cihazın içine yerleştirilen gizli kameraların cihazlara monte edilip satılan modelleri arasında, hesap makinesinden araba anahtarına, hafıza kartından DVD oynatıcıya, düğmeden anahtarlığa kadar çok farklı şekillerde satılıyor.


Bay ve bayanlara hitap eden unisex hd kol saati kamera ile uzun süreli gizli video kayıtları depolayabilirsiniz. Bu firmalar gizli kamera ile donatılmış sözde müşterileri bayi, servis ya da mağzalarına gönderip buralarda gizli çekim yaparlar. Gelişen teknoloji ile birlikte gizli kamera modelleri de ihtiyaca yönelik daha kullanışlı ve farklı görünümlerde üretilmeye başladı. Gizli Kamera tespiti kapsamında müşteri gizliliği esasına göre hem müşteriye hem de bize önemli yükümlülükler düşmektedir.


Fotoğraf çekmek isterseniz video ve fotoğraf çekme düğmesine her basıp bırakmanızda 1 adet fotoğraf çeker. Gizli Kamera modelleri, gizli kamera markaları, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatları 'da sizi bekliyor! Şapka Gizli Kamera : Şapka gizli kameralar bir şapkanın üzerine yerleştirilmiş gizli kameralardır. Video ve fotoğraf çekimleri güzel kullanımı çok kolay gizli kamera olduğu farkedilmiyor.


Ahd kamera sistemlerimizi tercih edenler için ekibimiz tarafından yapılacak olan kurulum sayesinde istenilen alanlarda kameralarımızın kurulumu ve sistemin çalıştırılması sağlanır. Saat Gizli Kamera : Saat üzerine gizlenen bir kameradan oluşan gizli kamera çeşididir.


Gizli duvar saati kamera' nın ip ve wifi kurulumu için google playstore yada app store' dan ilgili uygulama indirip kurduktan sonra yeni kamera ekleye tıklayınca, QR scan diye bir seçenek var, tıklayıp ip gizli kamera üzerindeki barkodu tanımlayıp ilgili bilgiler çıktıktan sonra ok tuşuna basıp kamerayı programa tanıtılır.


Gizli kamera nedir sorusunu şu şekilde cevaplayabiliriz saklı kamera gerçekte güvenlik amacıyla imal edilmiş eşya ve ya nesnelerin içerisine yerleştirilmiş modül kameradır. Saklı kamera çeşitleri ihtiyaca göre sıralanmaktadır gerçekte ihtiyacınıza göre modeli belirlemeniz azami seçim olacaktır.


Maket ev kamera ile 15 saat boyunca aralıksız kayıt yapabilir, aynı zamanda gece lambası olarak kullanabilirsiniz. Ürün sayfalarında ayrıca gizli kamera Resimlerini, gizli kamera Yorumlarını ve gizli kamera ile birlikte en çok karşılaştırılan ürünleri bulabilirsiniz. Eğer su altında boşluklar ve delikler alanını incelemek, böylece esnek kamera 14mm çapı ile su geçirmez.


Mini İP Wifi Gizli Kamera hem 3g uyumlu telefonlardan hem de bilgisayardan izlenebilir. Video kamera sizden uzakta olsa bile optik yakınlaştırma ile yakınlaştırma yapabilirsiniz. Rhein/Ruhr bölgesinde birbiri ile uyumlu olarak çalışan, ama aynı zamanda Almanya'nın tüm büyük kentlerinde de faaliyet gösteren gözlem ekipleri, yapılan takiplerin profesyonelce, gizli ve yetkin biçimde yapılmasını sağlamaktadır. Rusya'nın Rostov-on-Don şehrinde ellili yaşlarının sonunda olduğu zannedilen bir adam, umumi tuvalete gizli kamera yerleştirirken yanlışlıkla kendini kayda aldı.


Yukarıda gizli kamera çeşitlerini seçerken kısaca nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklamaya çalıştık bu açıklama hem tam olarak işinizi görecek gizli kamerayı almanız hem de fazla para ödemenizi önlemek içindi. Ancak ebatları oldukça küçük bir gizli kamera ile ofisinizde neler olup bittiğini istediğiniz an öğrenebilirsiniz. Mikrofon ve kamera: Mikrofon ses sinyali almak için kullanılır Kamera görüntü almak için kullanılır. Gizli kamera fiyatları bir çok nedenden ötürü ucuz yada yüksek fiyatlı şekilde ifade edilebilmektedir. Gizli Kameralı Kayıt Cihazı Duvar Saati ve Kayıt cihazı içerisinde kullanımı en kolay ve güvenilir olan cihazlardan biridir. Bu minik casus kamera - gizli kamera gizlice çektiğiniz tüm videoları kablosuz alıcısına gönderir.


Modeminizin wifi üzerinden gerekli ayarları yaptıktan sonra sınırsız mesafeden görüntü aktarır.Bu özelliği kullanmak için ilgili uygulamayı indirdikten sonra modeminizin kablosuz ağ adını ve şifresini tanımladıktan sonra WİFİ kamera sınırsız mesafeden görüntü aktaracaktır.


Vericisi üzerinde olan mikro kamera 9 volt pil ya da 220 VAC- 9 VDC adaptörü ile çalıştırılır. İp kameralar kamera görüntüleriniz bilgisayara yada NVR kayıt cihazına yapabilir. Butür gizli kameraların içlerinde maximum 180mAh - 200mAh gücünde lithium-ion piller vardır.


Müzik ve gizli kameranın buluştuğu bu ürünle gizli tıkla video kaydı yapabilir, diğer yandan müzik dinleyebilirsiniz. Masa saati Gizli kamera Çelik Şık tasarımıyla ve mini boyutuyla yüksek kalitede sesli, renkli video kaydı yapabilir. Böcek tespiti hizmetiyle böcek çeşitleri farketmeksizin tüm böcekler tespit edilerek imha edilir.


Aynı kalem kamera ,sakız kamera gibi usb den şarj olarak çalışan anahtarlık kamera kendi hafızasına renkli ve sesli olarak kayıt yapabilmektedir. Ev ortamında tercih edilebilecek gizli kamera çeşitleri masa ve duvar saati görünümlü, yangın sensörü ve askılık şeklinde olan, oda spreyi görünümlü, peluş oyuncak görünümlü modellerdir. Duvar Saati Kamera ile evinizi ve iş yerinizi rahatlıkla kontrol altında tutabilir, siz yokken neler olup bitiyor öğrenebilirsiniz. Gizli kameranız mümkün olduğunca minik olmalı ve mümkünse kamera lensi yukarı aşağı ve sağa sola hareket edebiliyor olmalı ki bir objenin içine kolayca yerleştirebilesiniz. Kimsenin fark edemeyeceği kadar akıllı bir tasarıma sahip olan bu cihaz ile gizli çekim yaptığınızın anlaşılması tek kelime ile imkansız.


Cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Duvar saati Gizli Kameralar bu cihazları farklı şekillerde size sunarak ihtiyacınıza uygun olanı tercih etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca kalem kamera flasdisk özelliğinde olduğu için tüm döküman,resim.müzik ve datalarınızı kalem kamerada taşıyabilir ve usb bağlantısı ile bilgisayara ya da bilgisayarınızdan kalem kameraya aktarım yapabilirsiniz.


Burdan sesleniyorum ne kadar kamera koyupta bu işi yapan...çocuğu varsa hepsinin aq, inş hepsinin başına gelir, yakınlarını internetlerden izlerler....karar sizin bu şerefsizlerin hem cebini doldurup hem zevkini tatmin etmek istiyorsanız bu evleri kullanın, ben tanık olduğum şahit olduğum ve sadece bir kere değil bir evden değil bir çok evden bir çok şeye şahit olduğum için sizleri bilgilendirmek istedim.


Kol Saati gizli kamera kullanımı konusunda sorun yaşadığınız veya çözemediğiniz durumlarda bizleri arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Genuine time bir kart ile web sitesinden yayin kamera dahil yaklasik 400 dolari bulur. Sitemizde yer alan çeşitleri inceleyerek beğendiğiniz kategoride yer alan Kalem Gizli Kamera siparişini anında online şeklinde verebilirsiniz. FİYATLARI: İlk bakışta yüksek maliyetli gibi görünseler de aslında pek öyle değildirler. Sesli complete hd görüntü çekmesi sebebiyleçok fazla tercih edilen saklı kamera gözlük modellerine her geçen gün yenileri eklenmektedir. Böylece kaliteli bir şekilde kayıttan izleyebileceğiniz gibi ip kamera sistemi ile canlı olarak da evinizi ya da iş yerinizi denetleyebilirsiniz.


Video çekmek için: saat 2 hizasındaki tuşu basın çekin yeşil ışık 3 kere sinyalden sonra kapanacak video çekimi başlamış demektir.durdurmak için yine aynı tuşu basın çekin yeşil ışık geri gelecektir. Sizler de etkin şekilde 3G Duvar Saati Gizli Kamera sayesinde artık her zaman denetim sağlayabileceksiniz. Çok sessiz bir ortamda iseniz ve ortada fazla ses yoksa konuşulan sesleri baya yükselten cihazlardır ancak sesler bazen boğuk anlaşılması zor ve yoğunluklu gelmektediir bu da cihazların ucuz ve kalitesiz olmasından kaynaklanıyor. Bu gibi bir halde kullanılmak üzere biz sizlere duvar saati gizli kamera modelini önerebiliriz. Araba anahtarlık gizli kamera günümüzde kullandığımız araba anahtarlık modelidir.


Mini İP Wifi Gizli Kamera hem 3g uyumlu telefonlardan hem de bilgisayardan izlenebilir. Video kamera sizden uzakta olsa bile optik yakınlaştırma ile yakınlaştırma yapabilirsiniz. Rhein/Ruhr bölgesinde birbiri ile uyumlu olarak çalışan, ama aynı zamanda Almanya'nın tüm büyük kentlerinde de faaliyet gösteren gözlem ekipleri, yapılan takiplerin profesyonelce, gizli ve yetkin biçimde yapılmasını sağlamaktadır. Rusya'nın Rostov-on-Don şehrinde ellili yaşlarının sonunda olduğu zannedilen bir adam, umumi tuvalete gizli kamera yerleştirirken yanlışlıkla kendini kayda aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *